Ak máte akékoľvek otázky,
neváhajte nás kontaktovať cez

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte na nás obrátiť. Napíšte nám cez tento kontaktný formulár a my sa pokúsime Vám čo najskôr odpovedať.

Please leave this field empty.

Vyplnením kontaktných údajov súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov (“GDPR”) a so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov. Udelenie súhlasu je dobrovoľné a môže sa kedykoľvek bezplatne na adrese správcu odvolať.

Herbacos Recordati

Spoločnosť Herbacos Recordati s.r.o. pôsobí na českom a slovenskom farmaceutickom trhu s liečivami už niekoľko rokov. Pôvodná spoločnosť HERBACOS s.r.o. vznikla už v roku 1991 ako firma zaoberajúca sa výrobou tradičnej bylinnej kozmetiky. Počas krátkej doby sa spoločnosti podarilo vybudovať si pozíciu jedného z najväčších českých výrobcov registrovaných liekov, doplnkov stravy a kozmetický prípravkov, v ktorého portfóliu sa nachádzajú známe a úspešné produkty ako ACYLPYRIN®, VALETOL®, Veral®, Infadolan®, Rybilka®, Avilut®, LIPOVITAN® DUO alebo LIPOVITAN®.

Všetky produkty spoločnosti Herbacos Recordati s.r.o. zakúpite vo svojej obľúbenej lekárni alebo v lekárenských e-shopoch.

Chcete sa dozvedieť viac o produktoch spoločnosti Herbacos Recordati s.r.o.? Navštívte naše webové stránky www.recordati.sk.

Súťažte s Lipovitanom a vyhrajte

Víkendový wellness
pobyt pre dvoch

Chcem súťažiť

LIPOVITAN DUO
LIPOVITAN S
LIPOVITAN