Očistěte své
telo i dušu
s LIPOVITANOM DUO

Súťaž o víkendový
wellness pre dvoch

Súťaž o wellness pobyt pre dvoch

Očista organizmu je síce najviac spájaná s jarou, ale starať sa o svoju pečeň by mal každý počas celého roka, pretože náš organizmus je škodlivými látkami zaťažovaný nepretržite či už vlastnou vinou (nezdravé stravovanie, stres, alkohol, fajčenie, nedostatok spánku atď.), tak aj bez vlastného pričinenia (napr. z dôvodu zlého ovzdušia či pasívneho fajčenia). V neposlednom rade je pečeň často zaťažovaná aj príjmom väčšieho množstva liekov, ktoré riešia zase veľa ďalších chorôb, ktoré nás v danú chvíľu, bohužiaľ niekedy aj počas celého života, sprevádzajú.

Doprajte teda svojmu organizmu jarnú očistnú kúru a zároveň sa zapojte do súťaže o víkendový wellness pobyt pre dve osoby, kde sa necháte rozmaznávať a načerpáte potrebnú energiu!

Ako sa môžem súťaže zúčastniť?
Stačí splniť 5 jednoduchých krokov:

  • 1) Vyberte si, či je pre jeho zloženie vhodné užívať na vašu pečeň v rámci očistnej kúry LIPOVITAN® S alebo LIPOVITAN® DUO.
    (Oba produkty možno kúpiť v lekárni alebo lekárenských e-shopoch)
  • 2) Podľa svojho výberu produktu si vytlačte zodpovedný kupón.
    (kupón na LIPOVITAN® S tu, kupón na LIPOVITAN® DUO tu)
  • 3) Napíšte odpoveď na otázku:„Koľko kusov LIPOVITANU® S/DUO sa predá do lekární v Slovenskej republike za obdobie 03/2019 – 06/2019?“ – podľa toho, za ktorý produkt kupón vypĺňate.
  • 4) Vyplňte kontaktné údaje a nalepte 2 kusy čiarových kódov vystrihnutých zo škatuliek produktu, ktorý ste si vybrali, t. j. 2 ks LIPOVITANU S alebo 2 ks LIPOVITANU DUO.
  • 5) Obálku s heslom SÚŤAŽ pošlite na adresu Recordati SK s.r.o., Vavrinecká 5, 831 52 Bratislava najneskôr 30. 6. 2019.

Termín: Súťaž prebieha od 21.3. 2019 do 30. 6. 2019. Úplné pravidlá verejnej súťaže “Očistite telo i dušu s LIPOVITANOM” nájdete tu.

Neviete, aký variant produktu LIPOVITAN® zvoliť?

Urobte si náš rýchly test a my Vám skúsime napovedať

LIPOVITAN DUO
LIPOVITAN S
LIPOVITAN